KAMIENIARSTWO – SZWARC WARSZAWA

Naturalny kamień w Twoim domu

Marmur czy też granit to w pełni naturalne kamienie, które kojarzone bywają wyłącznie z produktami, takimi jak m. in. płyty nagrobne czy też rzeźby. A to spory błąd, ponieważ w praktyce wspomniane surowce są nie tylko piękne, ale również bardzo wytrzymałe. Z tego też względu znajdują one szerokie zastosowanie w niemalże każdym domu czy też mieszkaniu.

Parapety

Parapet to rodzaj wyposażenia domowego, który powinien znajdować się zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu domu. Zasada ta dotyczy również wyrobów, jakimi są kamienne parapety Grodzisk Mazowiecki to miasto, którego mieszkańcy już przekonali się o zaletach, jakie posiadają wspomniane, kamienne parapety Pruszków nie należy w tym przypadku do wyjątków. Jeśli Ty także chcesz wyposażyć się w wytrzymałe i piękne parapety Piaseczno jest natomiast miastem, w którym mieszkasz, to nie wahaj się dłużej i już dziś zamów swój nowy parapet w naszym zakładzie kamieniarskim.

Posadzki

W ostatnim czasie, w niemalże każdym, polskim domu czy też mieszkaniu spotkać możemy się z podłogą pokrytą panelami. I choć bez wątpienia posiadają one walory estetyczne, to jednak – wraz z upływem czasu – wymagają wymiany, która z kolei związana jest z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów. Rozwiązaniem problemu są oczywiście trwałe, odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, a zarazem piękne posadzki wykonane z naturalnego kamienia. Ten rodzaj rozwiązania z całą pewnością wystarczy Ci na długie lata.

Blaty kuchenne

Blaty kuchenne – podobnie zresztą jak panele – również ulegają szybkiemu niszczeniu. Na ich zużycie wpływa głównie fakt, iż niejednokrotnie są one wykorzystywane w charakterze deski do krojenia. Ponadto w ich powierzchnię mogą wnikać chociażby tłuszcze spożywcze, które przyczyniają się do trwałego uszkodzenia opisywanych blatów. Na szczęście wszystkie, wymienione powyżej problemy w żadnym stopniu nie dotyczą blatów wykonanych z naturalnego kamienia. To rozwiązanie, które wręcz idealnie sprawdzi się w każdym domu bądź też mieszkaniu.

Kamieniarstwo SZWARC Andrzej Sawicki
96-230 Biała Rawska ul. Plantowa 4
telefon: 602-175-197
Działamy na terenie miast Warszawa - Piaseczno - Grodzisk Mazowiecki - Pruszków oraz Skierniewice.